Sponsoring

DLACZEGO WARTO REKLAMOWAĆ SIĘ POPRZEZ PIŁKĘ NOŻNĄ I AP AGAPE BIAŁOŁĘKA

Szanowni Państwo,

Pozwalam sobie złożyć na Państwa ręce propozycję współpracy mającej na celu finansowe wsparcie naszej działalności.

Grupa oddanych i wiernych kibiców, życzliwość i przychylność lokalnych władz nie wystarczają w obecnych czasach, aby zapewnić sprawne funkcjonowanie organizacji, jaką jest klub piłkarski. Sponsorzy wraz ze swą pomocą finansową i rzeczową wiedzą są nieodzownym wsparciem w codziennej działalności. Firmy, instytucje, przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne coraz częściej i chętniej zaczynają korzystać z narzędzia, jakim jest marketing sportowy.

Sport staje się kluczowym elementem budowania i umacniania pozytywnego wizerunku firmy, a emocje związane z rywalizacją sportową wzmacniają efekty tych działań podnosząc ich skuteczność. Nasz klub dostrzega i docenia dwustronne możliwości tkwiące w konsekwentnych i zaplanowanych działaniach z zakresu sponsoringu sportowego. Staramy się, aby korzyści płynące z naszej współpracy rozkładały się równomiernie przynosząc jak najwięcej pozytywnych efektów każdej ze stron. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji i stałej współpracy.

Wyznajemy zasadę, że najlepsze efekty przynosi długotrwałe zaangażowanie firmy w sponsoring klubu sportowego. Naszym celem jest przede wszystkim mocno rozbudowana praca z młodzieżą, która umożliwi budowę drużyn na bazie mieszkańców naszej dzielnicy. Stawiając głównie na profesjonalne szkolenie młodzieży nasz klub reprezentowany jest w większości przez własnych wychowanków. Wiążemy z nimi wielkie nadzieje na przyszłość i wierzymy w awans do wyższych klas rozgrywkowych. Obecnie nasza reprezentacja seniorów awansowała do Ligi Okręgowej i ma aspiracje by w krótkim czasie grać w IV lidze. Posiadamy profesjonalnie przygotowaną stronę internetową www.agapebialoleka.waw.pl, którą do tej pory odwiedziło kilkanaście tysięcy osób i z każdym dniem liczba odwiedzających rośnie. Na każdy mecz pragniemy promować współpracujące z nami firmy, osoby. Oferujemy również Państwu umieszczanie nazwy, loga swojej firmy na naszych strojach piłkarskich, będziemy dla Państwa grającą reklamą  w całym województwie, a nawet kraju i zagranicą uczestnicząc w turniejach krajowych i międzynarodowych. Sport, a w szczególności piłka nożna jest jednym z najważniejszych podmiotów współczesnego sponsoringu. Ocenia się iż około 70% programów sponsorskich realizowanych jest przez sport.

Oferta skierowana jest zarówno do dużych firm jak również dla lokalnych przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Dzięki reklamie, każda firma będzie miała okazję zaistnieć przede wszystkim w Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, ale nie tylko.

Więcej informacji: Piotr Knap tel.667-817-082


 

Facebook