Niedziela na PEPSI ARENIE !!!

[metaslider id=1684]

WIELKA PIŁKARSKA FETA na PEPSI ARENIE

Już w najbliższą niedzielę, 8 czerwca 2014 na stadionie Pepsi Arena w Warszawie odbędzie się niezapomniane wydarzenie piłkarskie. Zaczynamy o 13:30 meczem, w którym wezmą udział najmłodsi adepci Akademii Piłkarskiej AGAPE Białołęka oraz Be A Star Football Academy WILCZKI.

Na godzinę 14:00 zaplanowany jest mecz „Poranek kontra Popołudnie”. Trenerami drużyn będą byli zawodnicy Reprezentacji Polski – Maciej Żurawski i Piotr Świerczewski, a w role piłkarzy wcielą się znani i lubiani dziennikarze radiowej ZETKI!

Bezpośrednio po meczu dziennikarzy Radia ZET, odbędzie się spotkanie „Polska kontra Polska„. Prowadzona przez Jerzego Engela reprezentacja Biało-Czerwonych z pamiętnych Mistrzostw Świata w Japonii i Korei Południowej (2002) oraz Niemczech (2006), zmierzy się z najlepszymi piłkarzami Pierwszej Ligi pod wodzą Jana Urbana.

Dla chętnych Akademia Piłkarska AGAPE Białołęka ma przygotowane wejściówki. Wystarczy wysłać swoje imię, nazwisko i PESEL na adres: agapebialoleka95@o2.pl. Uwaga – liczba miejsc jest ograniczona !!!!

Serdecznie zapraszamy i życzymy dobrej zabawy 🙂

Facebook