1% dla Akademii Piłkarskiej AGAPE Białołęka

1procent dla AGAPESZANOWNI PAŃSTWO,
Zachęcamy do przekazania 1% podatku na Akademię Piłkarską AGAPE Białołęka.

JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU DLA AGAPE?
Wystarczy, w odpowiednich rubrykach swojego zeznania podatkowego (w końcowej części rozliczenia PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37 PIT-38) wpisać numer KRS 0000229157 oraz w pozycji Cel szczegółowy 1% wpisać PIŁKA oraz wyliczoną kwotę 1% podatku, zaokrągloną do pełnych dziesiątek groszy w dół (wzór poniżej).

Darowizny może dokonać każdy, osoba prywatna i firma. Wszyscy Państwo płacicie podatki. Przekazując nam 1% podatku sami Państwo decydujecie na co zostaną przeznaczone Wasze pieniądze. Liczy się każdy grosz – nawet jeśli Państwa dochody są niewielkie, zachęcamy wszystkich sympatyków Naszego Klubu do przekazania 1% podatku na AGAPE.

Naszym celem jest rozwój Klubu, który ze względu na posiadany potencjał, ma szansę stać się silnym ośrodkiem szkolenia młodzieży na Białołęce. Jest nas coraz więcej co oznacza nie tylko dynamiczny rozwój, lecz również wzrost kosztów utrzymania. Mamy nadzieję, że widząc w jaki sposób pracujemy, nie zawahacie się Państwo wesprzeć nasz szczytny cel. Mimo braku własnej bazy szkoleniowej, nasze drużyny odnoszą sukcesy w rozgrywkach ligowych i turniejach. Jednak naszym podstawowym założeniem i celem jest wychowanie przez sport, wyrównanie szans dzieci i młodzieży uzdolnionych sportowo, niezależnie od statusu materialnego rodziców. Podstawą tych sukcesów jest doskonała kadra pedagogiczna i trenerska oraz bezcenna pomoc rodziców.

Wszystkim, którzy okażą Serce z góry serdecznie dziękujemy.

1 procent dla AGAPE
1% dla AGAPE – wzór
Facebook