Wspólnie przetrwajmy ten ciężki okres…

Szanowni Państwo,

Sytuacja w jakiej znajdujemy się obecnie jest wyjątkowa. Nikt nie był w stanie przewidzieć,     że dojdzie do czegoś takiego. Dlatego też nie ma na taką okoliczność z góry wypracowanych rozwiązań. To co dzieje się w tej chwili dotyka nasz wszystkich. Zmuszeni jesteśmy do robienia rzeczy, które jeszcze niedawno były nie do wyobrażenia – nie możemy normalnie pracować. Dlatego też nasze działania oprócz planowania przyszłości koncentrują się na zapewnieniu zawodnikom zajęć zdalnych. Wcześniej robiliśmy to w różnych formach, teraz wszystkie treningi prowadzone będą          w jednym systemie, który pozwoli na pełny kontakt między zawodnikami i Trenerem.

Zakupiliśmy dostęp do specjalnej aplikacji umożliwiającej wszystkim trenerom pracę ze swoimi drużynami w sposób taki, aby widzieć każdego zawodnika. Ustalony zostanie nowy grafik          i tylko w jednym systemie w określonych dniach i godzinach Trenerzy będą bezpośrednio przekazywać rodzicom lub zawodnikom (w zależności od wieku) link do treningu oraz informację o jakiej godzinie będzie się odbywał. Wrócimy zatem do pewnej normalności, do kontaktu w pełni personalnego i do pełnego nadzoru procesu szkolenia. Wszyscy  otrzymają ćwiczenia, a trenerom pozostawiamy dowolność ich nadzorowania. W taki sposób będziemy prowadzili zajęcia do momentu kiedy będzie można wrócić na boiska.

Dlatego zwracamy się do Rodziców z prośbą wspierajcie naszą lokalną szkółkę piłkarską. Jesteśmy wdzięczni za każde wsparcie finansowe w miarę możliwości, dziękujemy za każdą deklarację wpłaty. Mam nadzieje, że pomoże nam to na utrzymanie działalności klubu w trudnym okresie epidemii nawet jeśli w chwili obecnej zawodnicy rezygnują to wrócą do klubu. Musimy zrobić wszystko abyśmy mogli wrócić wszyscy w pełnym składzie gotowi i zwarci do dalszej pracy.

 

Z wyrazami szacunku ,

Andrzej Telakowiec
Prezes AGAPE Białołęka

 

Facebook