SENIORZY – podsumowanie rundy jesiennej 2013/2014

logo_nowe_100Bez wątpienia była to bardzo udana runda, od pierwszego do ostatniego meczu w rundzie jesiennej na fotelu lidera była nasza drużyna, powiększając z meczu na mecz dystans do następnych drużyn w tabeli. Chyba nikt nie spodziewał się, że drużyna AGAPE poradzi sobie aż tak dobrze.

Przed sezonem mało brakowało a w ogóle nie przystąpilibyśmy do rozgrywek, duża zasługa trenera w tym co osiągnęliśmy. Warto zaznaczyć, że kadra AGAPE jest zapewne najmłodszą drużyną w lidze. Młodej drużynie potrzebni byli zawodnicy doświadczeni potrafiący wziąć na barki odpowiedzialność za drużynę i wyniki, i taką rolę spełnili nasi trenerzy zaangażowani w grę. Na plus rundy jesiennej należy uznać zaangażowanie zawodników, frekwencję na treningach, ciężka praca i bardzo dobra atmosfera w zespole.

Na boisku było widać, że drużyna stanowi kolektyw, że z meczu na mecz gramy coraz lepiej. Teraz zawodnicy będą mieli w pełni zasłużony odpoczynek, w piątek 29 listopada drużyna spotka się po raz ostatni, chcemy zakończyć miłym akcentem podsumowanie sezonu, do treningów powrócą w styczniu. W przerwie zimowej na pewno nie zabraknie wzmocnień kadrowych, chcemy budować drużynę na przyszłość.

Przed nami jeszcze dużo pracy, jest nowy szkoleniowiec o dużym doświadczeniu , wiedzy i umiejętnościach. Nadszedł czas, aby podziękować wszystkim zawodnikom i trenerom za wielką pracę i zaangażowanie przez całą rundę. Myślę, że każdy widzi i docenia to, co zawodnicy i trenerzy zrobili.

Andrzej Telakowiec
Prezes Zarządu

Facebook