Certyfikacja PZPN

Certyfikacja PZPN

Drodzy rodzice decyzją Zarządu Klubu Akademii Piłkarskiej AGAPE Białołęka nasza  akademia będzie brała udział w ogólnopolskim Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskichktóry ruszył 23 kwietnia 2019 roku.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek.

Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek, będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania piłkarskich umiejętności.

Więcej o programie można poczytać TUTAJ

Jednym z kryteriów które w związku z powyższym musimy jako Szkółka spełnić to posiadanie konta przez rodzica na portalu Łączy nas piłka, dzięki któremu rodzic będzie miał bezpośredni dostęp do wszelkich informacji dotyczących prowadzonych przez naszą Akademię zajęć.

Poniżej zamieszczamy linki do filmowej instrukcji jak należy takie konto założyć:

 

KROK 1 – zakładanie konta na portalu Łączy nas Piłka

https://youtu.be/IAKypR9Dggk

Konto zakłada jeden z rodziców (nie dziecko).

 

KROK 2 – zarejestrowanie dziecka w systemie PZPN

https://youtu.be/BQtOnmJ-7-M

Należy na własnym założonym w KROK-u 1 koncie utworzyć profil dziecka, korzystając z zakładki DLA ZAWODNIKA.

 

Pełna instrukcja jak założyć konto znajduje się też TUTAJ

W trakcie rejestracji w profilu zawodnika (dziecka) trzeba dodać zdjęcie (może to być zdjęcie dziecka, ale także jakiś avatar, zdjęcie ulubionego piłkarza,)

 

Po założeniu konta rodzica i utworzeniu profilu powiązanego dziecka które jest zawodnikiem. Należy złożyć wniosek o potwierdzenie dziecka w Akademii Piłkarskiej AGAPE Białołęka

 

KROK 3 – złożenie wniosku o potwierdzenie w szkółce piłkarskiej

https://youtu.be/m86RFco9gU4

 

Jeżeli pojawi się problem związany np. z tym że PESEL dziecka bądź rodzica funkcjonuje już w bazie PZPN prosimy o bezpośredni kontakt z działem wsparcia PZPN

wsparcie PZPN

Prosimy też rodziców o wzajemną pomoc w dopełnieniu tej formalności i ewentualny kontakt z trenerem swojego rocznika.

Facebook