MMS-2014


Logo MMS

25 czerwca 2014


PODSUMOWANIE MINI MISTRZOSTW ŚWIATA 2014

13-14 czerwca 2014


Logo MMS

14 czerwca 2014


FRANCJA MINI MISTRZEM ŚWIATA !!!

Mini Mistrzostwa Świata 2014 (14 czerwca 2014)Turniej Mini Mistrzostwa Świata 2014 dobiegł końca. Znamy już rezultaty rozgrywek. Na podium stanęły trzy doskonałe drużyny: FRANCJA (1), BELGIA (2) oraz NIEMCY (3). Jednak prawdziwymi zwycięzcami zostali WSZYSCY uczestnicy tej niesamowitej imprezy. Nie sposób wymienić każdego z osobna, tak było ich wielu.
W naszym konkursie pt: “Której drużynie kibicujesz na Mini Mistrzostwach Świata 2014?” opublikowanym na stronie Prezentacja drużyn, zwyciężył zespół NIGERII (33% głosów), przed KOLUMBIĄ (25% głosów) i NIEMCAMI (14% głosów) – gratulujemy najwierniejszych kibiców !!! 🙂

Kibice, którzy mimo kaprysów pogody zdecydowali się na przybyć na Arenę PICASSA, nie mogli żałować swojej decyzji. Poziom turnieju był nieprawdopodobnie wysoki, a mecz finałowy pomiędzy BELGIĄ i FRANCJĄ był tak emocjonujący, że nie powstydziliby się go organizatorzy mistrzostw w Brazylii. Była walka, sportowa rywalizacja, były też emocje. Zawodnicy, jak na Mistrzostwach Świata przystało, walczyli o każdy metr boiska.

Nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Nikodem Sławiński (Francja). Królem strzelców został Paweł Jaworski (Francja). Tytuł zawodnika całego turnieju Mini Mistrzostwa Świata 2014 powędrował natomiast do Grzegorza Wesołowskiego (Belgia). Gratulujemy !!!

Nikodem Sławiński (Francja) - najlepszy bramkarz Paweł Jaworski (Francja) - najlepszy strzelec Grzegorz Wesołowski (Belgia) - najlepszy zawodnik  

 

 

 

Na Mini Mistrzostwach Świata 2014 mogliśmy zobaczyć również kilka znanych osobistości. Swoją obecnością turniej zaszczycili między innymi: Marcin Kierwiński – Poseł na sejm RP, Piotr Jaworski – Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Mariusz Budziszewski – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Piotr Smoczyński – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Paweł Tyburc – Przewodniczący Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Anna Majchrzak – Wice Przewodnicząca Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Roman Stachurski – Naczelnik Sportu Dzielnicy Białołęka, Aleksandra Gajewska – Radna m.st. Warszawy. Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za przybycie.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, partnerom i współorganizatorom za pomoc w realizacji Mini Mistrzostw Świata 2014.

Szczególnie gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za walkę do końca i charakter na boisku oraz rodzicom za gorący doping i za to, że wychowujecie takich wspaniałych zawodników !!!

DZIĘKUJEMY !!!

Galeria Mini Mistrzostwa Świata 2014 (dzień drugi – 2014.06.14)
DSC_5173.JPG

skrót filmowy z drugiego dnia Mini Mistrzostw Świata 2014 (14 czerwca 2014)


Logo MMS

23 czerwca 2014


Wianki nad Wisłą 2014

W sobotni wieczór (21 czerwca 2014) mieliśmy przyjemność gościć na estradzie podczas warszawskich „Wianków nad Wisłą 2014” zorganizowanych przez Radio ZET i Stołeczną Estradę. Między koncertami chłopcy z Akademii Piłkarskiej AGAPE oraz Be a Star FA otrzymali przed kilkunastotysięczną publicznością Puchar Świata za super piłkarską imprezę na Białołęce „Mini Mistrzostwa Świata 2014”. Emocje i radość była ogromna, gdyż w momencie wznoszenia Pucharu wrzawa była tak wielka jak na prawdziwym piłkarskim stadionie.

Zdjęcia: Rafał CelińskiIMG_0051.jpg


Logo MMS

13 czerwca 2014


BRAZYLIA : CHORWACJAZnamy już zwycięzcę meczu otwarcia Mini Mistrzostw Świata 2014. Początek należał zdecydowanie do Chorwacji. Po kilku pierwszych akcjach prowadzili już 2:0, jednak to nie mogło powstrzymać zawsze groźnych zawodników Brazylii, którzy doprowadzili do remisu 2:2. W końcówce meczu, to jednak Chorwaci zachowali odrobinę więcej sił, zdobywając bramkę na wagę zwycięstwa. Brawa należą się jednak obu zespołom za charyzmę i walkę do końca. Oby tak dalej …


Brazylia : Chorwacja
 2             3

Przypominamy, że na stronie PREZENTACJA DRUŻYN można oddać głos na drużynę, której Państo kubicują.

Galeria Mini Mistrzostwa Świata 2014 (dzień pierwszy – 2014.06.13)
DSC_4233.JPG

 

skrót filmowy z pierwszego dnia Mini Mistrzostw Świata 2014 (13 czerwca 2014)


Logo MMS

12 czerwca 2014


Na stronie HARMONOGRAM zamieszczona została ramowa agenda Mini Mistrzostwa Świata 2014, planowany scenariusz rozgrywek poszczególnych grup oraz finałów turnieju.

Na stronie DO POBRANIA został zamieszczony został Harmonogram rozgrywek w formacie PDF (7MB).


Logo MMS

10 czerwca 2014


 


Na stronie DO POBRANIA został zamieszczony Regulamin oraz Karta Uczestnika Turnieju.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Mini Mistrzostwach Świata 2014, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem rozgrywek.

Wszystkich zawodników niezrzeszonych w klubach piłkarskich AP AGAPE Białołęka i Be A Star Football Academy, prosimy o pobranie z naszej strony, wypełnienie i dostarczenie organizatorom (najpóźniej na kwadrans przed rozpoczęciem rozgrywek) Karty Uczestnika Turnieju.

Już w piątek wieczorem, 13 czerwca 2014, po oficjalnym otwarciu i meczu BRAZYLIA : CHORWACJA, pod obrazkami flag, na stronie PREZENTACJA DRUŻYN, zostaną zamieszczone zdjęcia poszczególnych reprezentacji.

Dodatkowo od piątku od godziny 20:00 do soboty do godziny 14:00, na stronie PREZENTACJA DRUŻYN, każdy kibic będzie mógł oddać głos na drużynę, której kibicuje na Mini Mistrzostwach Świata 2014. Serdecznie zapraszamy do zabawy :)


Logo MMS

06 czerwca 2014


 


Wiemy już jaki jest podział drużyn na grupy oraz które drużyny zobaczymy w piątek o godzinie 20:00 w Meczu Otwarcia Mini Mistrzostw Świata 2014.

13 CZERWCA 2014
20:00
Brazylia    :    Chorwacja
    BRAZYLIA             CHORWACJA

 

GRUPA A

BRAZYLIA CHORWACJA MEKSYK FRANCJA

 

GRUPA B

ARGENTYNA HOLANDIA KOLUMBIA ANGLIA

 

GRUPA C

PORTUGALIA NIGERIA WŁOCHY BELGIA

 

GRUPA D

URUGWAJ KAMERUN NIEMCY HISZPANIA
 
 
 
 
 
 

Logo MMS

05 czerwca 2014


13 i 14 czerwca 2014, to dla sportowej Białołęki będą dni szczególne. To właśnie tu, na dwóch białołęckich obiektach ARENA ŚWIATOWIDA i ARENA PICASSA (mapki poniżej), zostaną rozegrane MINI MISTRZOSTWA ŚWIATA 2014 dla zawodników z roczników 2005 oraz 2006. Będzie to Wielkie Piłkarskie Święto. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w tej niepowtarzalnej piłkarskiej imprezie.

W piątek, 13 czerwca 2014, o godzinie 19:00, na obiekcie BOS – ARENA ŚWIATOWIDA (ul. Światowida 56 – przy basenie), dokonamy losowania. Każdy uczestnik Mini Mistrzostw wylosuje jeden z szesnastu krajów, którego barwy będzie reprezentował oraz otrzyma koszulkę wylosowanej przez siebie reprezentacji. Trenerami drużyn będą rodzice, którzy zgłoszą swoje kandydatury pod adres: [email protected] (uwaga, liczba miejsc jest ograniczona). O godzinie 20:00 odbędzie się oficjalne otwarcie turnieju oraz zostanie rozegrany mecz otwarcia.

W sobotę, 14 czerwca 2014, od godziny 9:00, na obiekcie BOS – ARENA PICASSA (Park Picassa), rozegrane zostaną spotkania fazy grupowej oraz finałowej.

ARENA ŚWIATOWIDA
BOS, ul. Światowida 56


ARENA PICASSA
BOS, Park Picassa