Za nami 4 kolejka

Dopiero w 4 kolejce ligowych zmagań przyszło nam zagrać mecz u siebie. Naszym przeciwnikiem był MKS Hutnik II Warszawa. Nasz zespół przeważał przez większość spotkania jednak bramkarz gości kolejnymi świetnymi interwencjami chronił swój zespół przed strata bramki. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 0:0. W drugiej kwarcie  drogę do bramki znalazł Bartek Troć, który dobił strzał Ksawerego Zaprzaluka. Trzecia kwarta to kolejna bramka Trocia tym razem asystował debiutujący Bartek Roman, który świetnym podaniem obsłużył swojego imiennika. Czwarta kwarta nie zaczęła się po naszej myśli, bo do głosu zaczęli dochodzić goście, którzy pokonali Tymka Filipczaka. Jednak chłopcy szybko się zrehabilitowali i wynik spotkania na 3:1 ustalił Adam Kazula po asyście Franka Januszczyka. Gratulacje dla chłopców za walkę i kolejne zwycięstwo.

Drużyna AP Agape Białołęka wystąpiła w składzie : Filipczak, Wołek, Miecznikowski, Troć, Adao, Zaprzaluk, Roman, Januszczyk, Kazula

AP Agape Białołęka 3:1 MKS Hutnik II Warszawa